Drużyna ENERGA TORUŃ dziękuje naszym Sponsorom i Partnerom. Bez nich udział w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet nie byłby możliwy.
Sponsorem Tytularnym Katarzynek jest Grupa ENERGA

Grupa ENERGA największy w Polsce sprzedawca i dystrybutor energii elektrycznej. Dostawca prądu do domów ponad 7 milionów Polaków (obsługuje ponad 2,5 mln odbiorców indywidualnych) oraz dla ponad 300 tys. firm (ok. 17-procentowy udział w polskim rynku dystrybucji energii elektrycznej). 

Firma od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, wspierając m.in. sport wyczynowy, sport osób niepełnosprawnych oraz rozwój kultury fizycznej dzieci i młodzieży. Poprzez te działania ENERGA wspomaga budowanie pozytywnego klimatu społecznego, który wyzwala dobrą energię do pracy i współpracy.

Sponsorem Strategicznym Katarzynek jest Miasto Toruń - wielki przyjaciel sportu i gwarant jego sukcesów.

www.torun.pl
AUTOPOL NOSKIEWICZ działa już od 1990 roku na toruńskim rynku motoryzacyjnym. Prowadzimy sprzedaż wszystkich modeli samochodów osobowych i dostawczych produkowanych przez KIA MOTORS na rynek europejski.

Budimex istnieje od ponad 40 lat, a jego realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Jako generalny wykonawca działa w sektorach infrastruktury: drogowej, kolejowej, lotniskowej; budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego i ekologicznego. Notowana na GPW spółka jest zaliczana do grona największych firm budowlanych w Polsce.

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest spółką Skarbu Państwa, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rodzimym rynku loteryjnym. Dysponuje siecią niemal 15 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online. Spółka jest jednym z najważniejszych filarów finansowania polskiego sportu i kultury. (LOTTO jest Partnerem MMKS Katarzynki)


Zakład Drzewny M. Wutkowski jest firmą z branży produkcyjnej, której podstawową działalnością jest produkcja wyrobów tartacznych. Firma rozpoczęła działalność gospodarczą w marcu 2003 r. Od samego początku zajmuje się branżą drzewną.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego - www.kujawsko-pomorskie.pl
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: