Powracamy na Spożywczak!
Przed nami ostatnia kolejka rundy zasadniczej TBLK. W sobotę (19.03) Energa Toruń zmierzy się z KSSSE AZS-em PWSZ Gorzów Wlkp. Ten pojedynek odbędzie się w hali przy Grunwaldzkiej.
Autor fotografii: Łukasz Lubiński
Katarzynki są już pewne gry w fazie play-off. Nie oznacza to jednak, że podczas meczu zabraknie emocji. Przeciwnie. Drużyna prowadzona przez Elmedina Omanicia będzie chciała pokazać się kibicom z jak najlepszej strony. 

Facebook. Polub nas!

Rywalki jednak tanio skóry nie sprzedadzą. Akademiczki to przede wszystkim świetna pod koszem Kelley Cain, która średnio w meczu notuje 12.9 pkt., 11.7 zb. i 1.9 bl. Za kreowanie gry odpowiedzialna jest Angel Goodrish (śr. 13.1 pkt., 3.8 as., 2.4 przech.). Jednak to Cassandra Brown, według statystyk, jest najskuteczniejszą zawodniczką - 13.4 pkt. 

Twitter. Obserwuj nas!

Akademiczki zajmują 10. miejsce w tabeli Tauron Basket Ligi Kobiet, na koncie mają 5 zwycięstw i 16 porażek. Torunianki są z kolei na 7. miejscu.

Podczas sobotniego spotkania będziecie mieli szansę na zdobycie jednej z dwóch koszulek T3 Sports! To stowarzyszenie Renee Taylor i jej dwójki przyjaciół z Nowego Jorku, wspólnie rozposzechniejących basket wśród dzieci i młodzieży.

Uwaga kibice. Mecz odbędzie się wyjątkowo w hali Spożywczaka. Bilety będą dostępne w kasie tuż przed meczem.

Dziecięca Eskorta - zapisy na kontakt@miastozdzieckiem.pl.

Cennik:
bilet ulgowy 7 zł
bilet normalny 15 zł
bilet grupowy 1 zł
dzieci do 6. lat za darmo

TBLK. Energa Toruń - KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp., sobota 19.03.2016 r., godz. 18:00, SPOŻYWCZAK - hala przy ul. Grunwaldzkiej. 
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: