rywal:
Artego
godzina:
??:??
Spotkanie na szczycie Basket Ligi Kobiet nie zawiodło oczekiwań kibiców, którzy licznie przybyli w środowy wieczór do hali Spożywczaka. Koszykarki Energi Toruń prowadziły niemalże przez całą pierwszą połowę,ale ostatecznie przegrały we własnej hali z Wisłą Can-Pack Kraków. Decydująca...
Koszykarki Energi Toruń pokonały w wyjazdowym spotkaniu King Wilki Morskie Szczecin. Nasza drużyna po trzech kolejkach wciąż jest niepokonana w rozgrywkach Basket Ligi Kobiet.

W najbliższą sobotę koszykarki Energi Toruń zmierzą się w wyjazdowym pojedynku z King Wilki Morskie Szczecin. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

W czwartek o godzinie 18:30 w Centrum Handlowym Plaza odbyła się oficjalna prezentacja naszej drużyny. Dla naszych kibiców była to doskonała okazja do zdobycia autografu czy zrobienia sobie pamiątkowej fotografii z zawodniczkami.

Tuż po zakończeniu piątkowego spotkania odbyła się konferencja prasowa na której pojawili się Tomasz Grabianowski, Chandra Harris reprezentujący MKS MOS Konin oraz przedstawiciele Energi Toruń: Elmedin Omanić i Lorin Dixon. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami zawodniczek i trenerów obydwu drużyn.
Energa Toruń pokonała MKS MOS Konin w spotkaniu inaugurującym drugą kolejkę Basket Ligi Kobiet. Kluczem do sukcesu torunianek była twarda defensywa od początku spotkania.  Katarzynki w pierwszej kwarcie pozwoliły rywalkom na zdobycie jedynie czterech oczek.  W połowie meczu podopieczne Elmedina Omanicia miały już 21...

W piątek o godzinie 19:00 koszykarki Energi Toruń rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz ligowy przed własną publicznością. Rywalem torunianek będzie beniaminek – MKS MOS Konin.

Koszykarki Energi Toruń w inauguracyjnym spotkaniu sezonu 2013/2014 pokonały Rivierę Gdynia 74:56. O zwycięstwie torunianek zadecydowała seria 16 punktów z rzędu zdobytych przez Katarzynki zanotowana w trakcie drugiej kwarty meczu.
Energa Toruń pokonała Widzew Łódź w meczu kończącym III Turniej im. Małgorzaty Dydek. Dzięki temu zwycięstwu Katarzynki wygrały cały turniej.
Koszykarki Energi Toruń pokonały Rivierę Gdynia 87:67 i od zwycięstwa rozpoczęły trzeci Turniej im. Małgorzaty Dydek. Następny mecz torunianki rozegrają w niedzielę o godzinie 13:30.

W najbliższy weekend rozegrany zostanie turniej koszykówki kobiet im. Małgorzaty Dydek.  Zmierzą się w nim trzy drużyny, które już za tydzień rozpoczną swoje zmagania w Basket Lidze Kobiet.

Koszykarki Energi Toruń wygrały Międzynarodowy Turniej Koszykówki Kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Gdynia. Katarzynki pewnie zwyciężyły we wszystkich trzech spotkaniach, które wygrały podczas turnieju.

Chcesz wiedzieć jak wygląda organizacja sportowego widowiska „od środka”? Potrzebujesz cennego teraz na rynku pracy doświadczenia? Zgłoś się do wolontariatu Energi Toruń!

Zachęcamy wszystkich uczniów toruńskich szkół do wzięcia udziału w organizowanym przez miasto konkursie "Kibicuj fair-play".  Nasz klub bierze aktywny udział w tej akcji.

Z przyjemnością informujemy państwa, że nasz klub otrzymał licencję na grę w Basket Lidze Kobiet.