Ślęza
godzina:
19:00
WYNIK: 61:71

Energa zanotowała trzecią ligową porażkę. Tym razem torunianki przegrały na wyjeździe z MKK Siedlce 66-71.

Najwyższy czas przerwać passę porażek. W najbliższą niedzielę będzie ku temu okazja. Tego dnia Energa na wyjeździe zmierzy się z MKK Siedlce.
Dobra pierwsza kwarta to za mało. Katarzynki odniosły drugą ligową porażkę. Tym razem Energa, mimo świetnego początku meczu, nie sprostała MKS-owi Polkowice i przegrała przed własną publicznością 67-75.
Czas na ligową inaugurację w Toruniu. Jutro (23.09) Katarzynki zmierzą się z Polkowicami.
Niedziela z Katarzynkami. Już dziś w Centrum Handlowym PLAZA odbędzie się oficjalna prezentacja ekstraklasowego zespołu Energa Toruń.
Trio z USA zapewniło zwycięstwo drużynie Zagłębia. Shannon McCallum, Ketia Swanier i Aishah Sutherland łącznie dla swojego zespołu zdobyły 47 z 57 punktów.
Nowy trener, nowy asystent. Prawą ręką Anatolija Bujalskiego został były zawodnik m.in. Sidenu Toruń.
Ruszyła internetowa sprzedaż karnetów na mecze Energi w sezonie 2015/2016.
Za nami drugi dzień I Memoriału im. Stanisława Łęgowskiego. Akademiczki z Lublina bez większego problemu pokonały trójmiejskiego rywala.
W pierwszym dniu turniejowych rozgrywek Katarzynki przegrały z Akademiczkami z Lublina.
W poniedziałek rozpoczyna się trzydniowy turniej z udziałem Energi Toruń. Z kim zmierzą się Katarzynki?
Puchar Polski Kobiet w sezonie 2015/2016 ponownie zostanie rozegrany w formie turnieju Final Six, który odbędzie się w dniach 29-31 stycznia 2016 r.
Trzy dni koszykarskich emocji - przed nami I Memoriał Stanisława Łęgowskiego (7-9.09.2015). Na parkiecie rywalizować będą trzy zespoły, które na co dzień walczą w Tauron Basket Lidze Kobiet.
Ruszyła procedura wystawiania przez klub imiennych akredytacji dla przedstawicieli mediów na mecze Energi Toruń w nadchodzącym sezonie Tauron Basket Ligi Kobiet.

Kolejne dwie zawodniczki dołączą do Energi Toruń - środkowa Victoria Macaulay i rzucający obrońca Donica Cosby.