data:
2018-10-06
miasto:
Toruń
rywal:
Artego
godzina:
??:??
data:
2018-10-13
miasto:
Polkowice
rywal:
CCC
godzina:
??:??
data:
2018-10-17
miasto:
Toruń
rywal:
Widzew
godzina:
??:??
data:
2018-10-20
miasto:
Toruń
rywal:
Enea AZS
godzina:
??:??
Nasz nowy partner - Salony Optyczne Doktor Marchewka - przygotował niespodziankę dla kibiców Katarzynek. Dwie godziny przed meczem rozpocznie się akcja bezpłatnego badania wzroku.
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na niedzielny mecz z JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowała drużyna Energi Toruń, która pokonała na wyjeździe PSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Świetnie zagrała Victoria Macaulay.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. to kolejny rywal Katarzynek. Energa Toruń rozegra drugi z rzędu mecz na wyjeździe.
Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Udane występy zanotowały młodzieżowe drużyny Katarzynek.

Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Po serii porażek Energa w końcu odniosła zdecydowane zwycięstwo. Torunianki wygrały z zespołem JTC MUKS 84-38.

JTC MUKS Poznań to najbliższy rywal Energi. Torunianki mają tylko jeden cel - zwycięstwo.
Zawodniczka została już zgłoszona do ligowych rozgrywek i może wystąpić w niedzielnym meczu wyjazdowym z JTC MUKS Poznań.
Po przerwie, która była spowodowana meczami z udziałem reprezentacji Polski, ponownie czas na emocje związane z Tauron Basket Ligą Kobiet.
MMKS Katarzynki dołączył do Programu Absolwent UMK. Dla posiadacza karty oznacza to same korzyści!

Derby dla Bydgoszczy. Podopieczne Tomasza Urbana przegrały z MUKS-em WSG Supravis. Najskuteczniejszą zawodniczką wśród torunianek była Roksana Płonka, która zdobyła 22 punkty.
Katarzynki rozpoczynają drugoligowe rozgrywki. Na początek derby. Dziś na wyjeździe podopieczne Tomasza Urbana zmierzą się z MUKS WSG Supravis Bydgoszcz.
Udany weekend naszych młodzieżowych drużyn!

Mistrzynie Polski przyjechały do Torunia po zwycięstwo. Cel osiągnęły w 100 proc. Ekipa z Krakowa bez problemu pokonała Energę 64-87.

Hit kolejki. Energa Toruń zagra z Wisłą Can-Pack Kraków. Po raz pierwszy po przerwie drużynę Katarzynek poprowadzi Elmedin Omanić.
1 .. 25 .. 54
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: