Hatay BB
godzina:
18:00
WYNIK: 66:58

Energa Toruń zajęła 27. miejsce w rankingu europejskich drużyn, który opublikował portal eurobasket.com. W porównaniu do poprzedniego zestawienia, Katarzynki awansowały o 33. pozycje.

Reprezentacja Polski juniorek z Kają Danikowską w składzie rozpoczyna przygotowania do gry w Finałach Mistrzostw Europy Dywizji A.
Zdecydowane zwycięstwo Katarzynek na zakończenie turnieju. Nasze juniorki pokonały JAS-FBG Sosnowiec i ostatecznie zajęły siódme miejsce w finale MP U-18.
Katarzynki zakończyły grupową rywalizację podczas finału Mistrzostw Polski U-18, który rozgrywany jest w wielkopolskim Kórniku. Jutro torunianki powalczą o siódme miejsce.
Mimo ambitnej walki, Katarzynkom nie udało się wygrać derbowego pojedynku z MUKS-em Bydgoszcz. Nasze Juniorki odniosły drugą porażkę w finale Mistrzostw Polski U-18.
Katarzynki od porażki rozpoczęły finał Mistrzostw Polski U-18. Torunianki przegrały z UKS Trójka OSiR Żyrardów 64-87.
Małgorzata Misiuk i Aleksandra Pawlak przebywają na zgrupowaniu kadry w Cetniewie. Reprezentacja Polski w sobotę rozegra mecz towarzyski ze Szwecją (mecz w TVP Sport).
Zawodniczki Energi pochwaliły się sukcesem swojej drużyny. Joanna Walich i Agnieszka Makowska z brązowym medalem na szyi odwiedziły Szkołę Podstawową nr 24 w Toruniu.
Rusza głosowanie na koszykarkę, która Waszym zdaniem najlepiej wśród Katarzynek radziła sobie na parkiecie.

Energa Toruń rozpoczęła budowę składu na przyszły sezon. Klub w pierwszej kolejności podpisał umowę z Weroniką Idczak.

Torunianki pokonały w decydującym pojedynku o 3. miejsce Tauron Basket Ligi Kobiet CCC Polkowice 64-49 i zdobyły brązowy medal.

To był udany weekend w wykonaniu Katarzynek. Do finału mistrzostw Polski awansowała nasza drużyna U-18, z kolei w półfinale mistrzostw Polski zagra ekipa U-14.

Torunianki zagrają w finale mistrzosw Polski U-18. W półfinałowym turnieju podopieczne Tomasza Urbana wygrały dwa mecze i zajęły drugie miejsce w tabeli.
Sukces torunianek. Katarzynki po raz drugi wygrały w ćwierćfinale Mistrzostw Polski U-14 i są już pewne gry w kolejnym etapie rozgrywek.
Przed nami trzecie i tym samym ostatnie starcie "małego finału" pomiędzy Energą Toruń a CCC Polkowice. Jaka drużyna będzie cieszyć się z medalu?