data:
2017-09-23
miasto:
Toruń
rywal:
Zagłębie
godzina:
18:00
data:
2017-09-30
miasto:
Bydgoszcz
rywal:
Artego
godzina:
17:00
data:
2017-10-04
miasto:
Toruń
rywal:
Wisła Can-Pack
godzina:
18:00
data:
2017-10-08
miasto:
Wrocław
rywal:
Ślęza
godzina:
??:??
Juniorki Katarzynek udanie rozpoczęły półfinałową rywalizację. W pierwszym dniu turnieju toruniaki pokonał Stal Stalową Wolę.
Pora na półfinał mistrzostw Polski U-18 z udziałem Katarzynek. Stawką jest awans do finałowego turnieju.
Trwa rywalizacja o brązowy medal Tauron Basket Ligi Kobiet - w środę mecz nr 2. Tym razem Katarzynki zagrają na wyjeździe. Początek o 17:45.

Fatalna czwarta kwarta zadecydowała o porażce Katarzynek. Podopieczne Elmedina Omanicia w ostatniej odsłonie meczu zdobyły tylko 3 pkt. Ostatecznie Energa przegrała pierwszy mecz walki o brąz z CCC 53:69.

Toruń będzie jednym z czterech miast - gospodarzy półfinałów Mistrzostw Polski U-18 kobiet.
Rozpoczyna się WALKA O BRĄZ. Na pewno nie zabraknie emocji. Pierwsza odsłona pojedynku Energa Toruń - CCC Polkowice już w sobotę.
Można już kupować bilety na pierwszy pojedynek pomiędzy Energą Toruń a CCC Polkowice. Gra toczy się do dwóch zwycięstw - stawką jest brązowy medal.

Znamy komplet uczestników turniejów półfinałowych w kategorii U-18 kobiet. Awans wywalczyła m.in. drużyna MMKS Katarzynki Toruń.

Artego Bydgoszcz wywalczyło awans do finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Podopieczne Tomasza Herkta pokonały po raz trzeci Energę Toruń 68-75.
Katarzynki odniosły drugie zwycięstwo. Tym razem w ramach ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U-18, które od piątku rozgrywane są w Toruniu, nasze juniorki pokonały drużynę UKS Piątka Lublin 67-47.
Pomeczowe wypowiedzi trenerów i zawodniczek obu drużyn.
Katarzynki bojowo nastawione do półfinałowej rywalizacji. W sobotę i niedzielę GRAMY O FINAŁ.
Katarzynki pokonały w swoim pierwszym meczu ćwierćfinałów Mistrzostw Polski U-18 zespół z Rybnika.
Trzy dni, cztery zespoły, sześć meczów - przed nami koszykarskie emocje. Juniorki Katarzynek na własnym parkiecie będą walczyć o półfinał.
Trzeci i ewentualnie czwarty mecz półfinałowy Energa Toruń - Artego Bydgoszcz odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej. 
1 .. 23 .. 46
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: