data:
2018-04-08
miasto:
Wrocław
rywal:
Ślęza
godzina:
16:00
WYNIK: 83:68
data:
2018-04-07
miasto:
Wrocław
rywal:
Ślęza
godzina:
19:00
WYNIK: 87:65
data:
2018-04-04
miasto:
Toruń
rywal:
Ślęza
godzina:
19:00
WYNIK: 65:49
data:
2018-04-03
miasto:
Toruń
rywal:
Ślęza
godzina:
19:00
WYNIK: 61:71
Shae Kelley i Charity Szczechowiak odwiedziły Zespół Szkół nr 15 w Toruniu. Zawodniczki Energi uczestniczyły m.in. w lekcji języka angielskiego.

Ponad 150 kibiców Katarzynek włączyło się do Projektu Victoria. To akcja studentek pedagogiki UMK, które gościły na meczu Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.

Udany rewanż za wyjazdową porażkę. Energa Toruń wygrała trzeci mecz z rzędu - tym razem pokonała u siebie JAS-FBG Zagłebie Sosnowiec 54-46.
Drużyna Energi Toruń włączyła się do akcji Szlachetna Paczka. Na świąteczne zakupy w imieniu całego zespołu poszły Paulina Misiek i Magdalena Skorek.
Po dwóch wyjazdach, Katarzynki powracają na parkiet hali przy Bema. W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej zmierzą się z JAS-FBG Zagłębie.

Za nami klubowa wigilia. Na przedświątecznym spotkaniu nie mogło zabraknąć zawodniczek i sztabu szkoleniowego. Opłatkiem podzielili się także przedstawiciele władz miasta i sponsorzy.
Nasz nowy partner - Salony Optyczne Doktor Marchewka - przygotował niespodziankę dla kibiców Katarzynek. Dwie godziny przed meczem rozpocznie się akcja bezpłatnego badania wzroku.
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na niedzielny mecz z JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec.

Drugie zwycięstwo z rzędu zanotowała drużyna Energi Toruń, która pokonała na wyjeździe PSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. Świetnie zagrała Victoria Macaulay.

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. to kolejny rywal Katarzynek. Energa Toruń rozegra drugi z rzędu mecz na wyjeździe.
Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Udane występy zanotowały młodzieżowe drużyny Katarzynek.

Kibice mogą odetchnąć z ulgą. Po serii porażek Energa w końcu odniosła zdecydowane zwycięstwo. Torunianki wygrały z zespołem JTC MUKS 84-38.

JTC MUKS Poznań to najbliższy rywal Energi. Torunianki mają tylko jeden cel - zwycięstwo.
Zawodniczka została już zgłoszona do ligowych rozgrywek i może wystąpić w niedzielnym meczu wyjazdowym z JTC MUKS Poznań.
Po przerwie, która była spowodowana meczami z udziałem reprezentacji Polski, ponownie czas na emocje związane z Tauron Basket Ligą Kobiet.
1 .. 23 .. 53
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: