data:
2017-03-26
miasto:
Bydgoszcz
rywal:
Artego
godzina:
17:00
WYNIK: ??:??
data:
2017-03-25
miasto:
Bydgoszcz
rywal:
Artego
godzina:
17:00
WYNIK: ??:??
data:
2017-03-20
miasto:
Toruń
rywal:
Artego
godzina:
18:00
WYNIK: 67:68
data:
2017-03-19
miasto:
Toruń
rywal:
Artego
godzina:
17:00
WYNIK: 75:67
Juniorka Energi została powołana do Reprezentacji Polski U-18 3x3.
Znamy już terminarz półfinałowej rywalizacji pomiędzy Energą Toruń a Artego Bydgoszcz.  Gra toczy się do trzech zwycięstw - stawką jest finał.
Katarzynki bez większych problemów pokonały ROW Rybnik i awansowały do półfinału.
Czas na drugi ćwierćfinałowy pojedynek. We wtorek Energa na wyjeździe zmierzy się z ROW-em Rybnik. Torunianki potrzebują tylko jednego zwycięstwa, by awansować do półfinału.
Katarzynki udanie zaprezentowały się w finale strefowym U-18 kobiet.
W dniach 24-29 marca w Giżycku odbędą się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce dziewcząt. W rywalizacji ośmiu najlepszych reprezentacji województw w Polsce weźmie udział również reprezentacja Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Katarzynki mogą liczyć na wsparcie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który został nowym sponsorem toruńskiego klubu.
Marta Wieczyńska na zgrupowaniu Reprezentacji Polski U-18 3x3 w Żyrardowie nie będzie sama, na Narodowe Turnieje Kwalifikacyjne wybiera się też Kaja Darnikowska.
Ćwierćfinały, półfinały, mały finał i wielki finał - zopoznaj się z terminarzem meczów drugiego etapu rozgrywek Tauron Basket Ligi Kobiet.
Bez niespodzianki. Wyżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej Energa pewnie pokonała przed własną publicznością Glucose ROW Rybnik 86-69. Katarzynki w ćwierćfinałowej rywalizacji do dwóch zwycięstw prowadzą z rywalkami...

Juniorka Katarzynek ponownie założy biało-czerwony strój. Zawodniczka otrzymała powołanie do Reprezentacji Polski U-18 3x3 na Narodowe Turnieje Kwalifikacyjne 28-29 marca oraz 2-3 maja.

Za nami kolejna odsłona akcji rozdawania biletów. Tym razem z udziałem Agnieszki Fikiel i Małgorzaty Misiuk. Zawodniczki zapraszały torunian na sobotni mecz ćwierćfinałowy z Glucose ROW Rybnik.
Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na pierwszy mecz ćwierćfinałowy - Energa Toruń - Glucose ROW Rybnik.
Żarty się skończyły. Przed nami faza play-off. W ćwierćfinale, który będzie się toczył do dwóch zwycięstw, Energa zmierzy się z Glucose ROW Rybnik. Pierwszy pojedynek już w sobotę.

Rozgrywki młodzieżowe weszły w decydującą fazę. W miniony weekend bardzo udanie zaprezentowały się nasze zespoły, które awansowały do finałów strefowych.  

1 .. 22 .. 44
PUNKTY
Morris
ZBIÓRKI
12
Cain
ASYSTY
6.3
McBride
PRZECHWYTY
2.31
Morris
Najskuteczniejszą Katarzynką na koniec sezonu będzie...
Julia Adamowicz
Kelley Cain
Kaja Darnikowska
Marta Duda
Weronika Gajda
Maryna Ivashchanka
Julie McBride
Nia Moore
Darxia Morris
Roksana Płonka
Monika Radomska
Agata Szczepanik
Emilia Tłumak
Marta Wieczyńska
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: