Katarzynki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 7
Przedstawicielki Energi Toruń wraz z Galerią Gwiazd Toruńskiego Sportu odwiedziły Szkołę Podstawową nr 7. Alexis Hornbuckle i Monika Grigalauskyte zaszczepiały wśród najmłodszych sportowego, koszykarskiego bakcyla.
Autor fotografii: Łukasz Łukaszewski
Galeria Gwiazd Toruńskiego Sportu to wspólny projekt Wydziału Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Torunia oraz Radio Gra Toruń. Radiowcy zebrali koszulki wszystkich toruńskich klubów sportowych w jednym miejscu, ale nie trzymają ich tylko dla siebie. Raz na jakiś czas uniformy trafiają do toruńskich szkół. Kolejnym przystankiem na ich drodze była Szkoła Podstawowa nr 7. Nasze Katarzynki praktycznie za każdym razem są obecne podczas tego typu wydarzeń.

Dlatego mimo dwóch treningów zaplanowanych na czwartek zaraz po zakończeniu pierwszego Alexis Hornbuckle i Monika Grigalauskyte wyruszyły do położonej niepodal placówki oświatowej. Zawodniczki Energi Toruń dzielnie odpowiadały na pytania najmłodszych, animowały gry i zabawy z uczniami oraz rozdały niezliczoną ilość autografów na kartkach, koszulkach czy nawet....spodenkach.

Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: