Starcie w jaskini lwa!
Koszykarki Energi Toruń w najbliższy weekend staną przed bardzo trudnym zadaniem. Katarzynki czeka wyjazdowy pojedynek z naszpikowanymi gwiazdami CCC Polkowice.
Autor fotografii: Łukasz Lubiński
CCC Polkowice to drużyna uczestnicząca w rozgrywkach Euroligi Kobiet oraz zespół przed sezonem typowany na przyszłego mistrza kraju. Jednak polkowiczanki niezbyt dobrze rozpoczęły bieżące rozgrywki i na swoim koncie mają dotychczas 4 zwycięstwa i taką samą liczbę porażek. Podopieczne George Dikaioulakasa, który przyszedł do polkowickiego klubu po dwuletniej współpracy z Fenerbahce Stambuł rozpędzają się z meczu na mecz. Trudno wskazać jedną zawodniczkę będącą największa gwiazdą drużyny. W składzie CCC na ten moment znaleźć możemy praktycznie 10 zawodniczek z których każda samodzielnie może decydować o losach końcowego wyniku. Firmowym znakiem zespołu z Dolnego Śląska jest bardzo agresywna obrona.

Rozgrywki Basket Ligi Kobiet wracają po przerwie na mecze kadry narodowej. Obydwie drużyny w ostatnim okresie miały utrudnione warunki treningowe związane z wyjazdami zawodniczek na zgrupowania swoich reprezentacji. Dlatego dyspozycja zespołów w niedzielnym spotkaniu jest lekką niewiadomą.   

CCC Polkowice - Energa Toruń 19.11.2017 r. (niedziela) 19:00. Transmisja w TVP 3 Wrocław. 
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: