PAWO Moda Męska zadba o wizerunek kadry naszego klubu!
W najbliższym sezonie Basket Ligi Kobiet oraz EuroCup Women sztab pracujący przy drużynie Energi Toruń prezentować się będzie wyśmienicie. O profesjonalny dobór odzieży oraz przeróbki zadbał salon PAWO mieszczący się centrum handlowym Toruń Plaza.
Autor fotografii: PAWO Toruń Moda Męska
PAWO to polska firma, która od ponad 28 lat zajmuje się tworzeniem eleganckiej odzieży męskiej. Każdy klient, którzy przychodzi do salonu jest traktowany indywidualnie i może liczyć na indywidualne porady wykwalifikowanych specjalistów do spraw wizerunku. Firma oferuje nie tylko garnitury, ale również odzież okazjonalną oraz tzw. smart-casual.

Przedstawiciele naszego klubu odbyli specjalne spotkanie ze specjalistami do spraw wizerunku oraz dobrali odpowiednie dla siebie rozmiary. Następnie. Dzięki firmie PAWO sztab szkoleniowy naszego zespołu prezentować się będzie naprawdę okazale i będzie pomagał w budowaniu profesjonalnego wizerunku naszego klubu zarówno w kraju jak i całej Europie.

Wszystkich naszych kibiców gorąco zapraszamy do salonu PAWO Moda Męska w Toruniu, w centrum handlowym Plaza na pierwszym piętrze! 
Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: