Fair Play górą

Dzięki dobrej współpracy z klubami z Energa Basket Ligi Kobiet z Łodzi i Poznania udało nam się dojść do porozumienia w sprawie najbliższych spotkań Energi Toruń. Jak już pisaliśmy pierwsze ligowe spotkanie z Artego Bydgoszcz zostało przełożone na 19 grudnia. Pozostałe październikowe starcie w ramach krajowych rozgrywek dzięki uprzejmości rywali rozegramy na wyjeździe.

Autor fotografii: Łukasz Lubiński

W pierwotnym terminarzu rozgrywek mieliśmy podjąć u siebie w 3. kolejce MUKS Widzew Łódź oraz 4 dni później zespół Enea AZS Poznań. Oba kluby zgodziły się na zmianę wcześniej zaplanowanych terminów, mimo iż wiązało się to dla nich z utrudnieniami związanymi z transmisją spotkań. Tym bardziej cieszymy się, że włodarze klubów postąpili w myśl zasady fair play i ułatwili nam rozpoczęcie sezonu. Taka postawa tych dwóch klubów zasługuje na dostrzeżenie i podziękowania. W ich ramach podczas rewanżów Energa udostępni przyjaciołom z Łodzi i Poznania miejsce na bandach diodowych dla partnerów biznesowych klubów. Spotkanie w Łodzi rozegrane zostanie 17 października o godzinie 18. W Poznaniu nasze koszykarki wybiegną na parkiet 21 października o 17.

Najbliższe spotkanie Energa rozegra w Polkowicach z CCC. Zgodnie z planem 28 października na wyjeździe zagramy z Politechniką Gdańską. Powrót na naszą halę przewidujemy na 24 listopada. W tym terminie zaplanowane jest spotkanie z Arką Gdynia.

14 października 19:00 CCC Polkowice – Energa Toruń

17 października 18:00 MUKS Widzew Łódź – Energa Toruń

21 października 17:00 Enea AZS Poznań – Energa Toruń

28 października 2018 17:00 Politechnika Gdańska – Energa Toruń

 

Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: