Terminarz Energi Toruń w sezonie 2018/2019!
W nadchodzącym sezonie Katarzynki wezmą udział w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet i EuroCup Women. Tak prezentuje się terminarz meczów toruńskich koszykarek w nadchodzących rozgrywkach.
Autor fotografii: Łukasz Łukaszewski - MMKS Katarzynki

Ramowy terminarz Energi Toruń 2018/2019
Energa Basket Liga Kobiet

  1. Kolejka (6 października 2018) Energa Toruń – Artego Bydgoszcz
  2. Kolejka (13 października 2018) CCC Polkowice – Energa Toruń
  3. Kolejka (17 października 2018) Energa Toruń – MUKS Widzew Łódź
  4. Kolejka (20 października 2018) Energa Toruń – Enea AZS Poznań
  5. Kolejka (28 października 2018)  Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – Energa Toruń
  6. Kolejka (3 listopada 2018) Energa Toruń – pauza
  7. Kolejka (10 listopada 2018) Pszczółka AZS UMCS Lublin - Energa Toruń
  8. Kolejka (24 listopada 2018) Energa Toruń – Basket 90 Gdynia
  9. Kolejka (1/2 grudnia 2018) PGE MKK Siedlce – Energa Toruń
  10. Kolejka (8 grudnia 2018) Energa Toruń – TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
  11. Kolejka (15 grudnia 2018) InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. – Energa Toruń
  12. Kolejka (22 grudnia 2018) Energa Toruń – Wisła CANPACK Kraków
  13. Kolejka (5 stycznia 2019) 1KS Ślęza Wrocław – Energa Toruń
  14. Kolejka (12 stycznia 2019) Artego Bydgoszcz – Energa Toruń
  15. Kolejka (26 stycznia 2019) Energa Toruń – CCC Polkowice
  16. Kolejka (2 lutego 2019) MUKS Widzew Łódź – Energa Toruń
  17. Kolejka (9 lutego 2019) Enea AZS Poznań – Energa Toruń
  18. Kolejka (16 lutego 2019) Energa Toruń – Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
  19. Kolejka (23 lutego 2019) Pauza – Energa Toruń
  20. Kolejka (27 lutego 2019) Energa Toruń – Pszczółka AZS UMCS Lublin
  21. Kolejka (2 marca 2019) Basket 90 Gdynia – Energa Toruń
  22. Kolejka (9 marca 2019) Energa Toruń – PGE MKK Siedlce
  23. Kolejka (16 marca 2019) TS Ostrovia Ostrów Wlkp. – Energa Toruń
  24. Kolejka (23 marca 2019) Energa Toruń – InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
  25. Kolejka (27 marca 2019) Wisła CANPACK Kraków – Energa Toruń
  26. Kolejka (30 marca 2019) Energa Toruń – 1 KS Ślęza Wrocław

Ćwierćfinały: 2,3,6,7,10 kwietnia 2019
Półfinały: 13,14,17,18,23 kwietnia 2019
Finały:  27,28 kwietnia 2019 oraz 1,2,5 maja 2019

Turniej Pucharu Polski: 17-20 stycznia 2019 r.

EuroCup Women

Faza grupowa

1)      MBA Moskwa – Energa Toruń (25 października 2018) czwartek

2)      Energa Toruń – Galatasaray Stambuł (31 października 2018) środa

3)      Spartak Nogińsk/Lefkadas – Energa Toruń  ( 8 listopada 2018) czwartek

4)      Energa Toruń – MBA Moskwa (29 listopada 2018) czwartek

5)      Galatasaray Stambuł – Energa Toruń (5 grudnia 2018) środa

6)      Energa Toruń – Spartak Nogińsk/Lefkadas (12 grudnia 2018) środa

PO: 3 i 10 stycznia 2019
1/16: 24 i 32 stycznia 2019
1/8: 14 i 21 lutego 2019
¼: 7 i 14 marca 2019
½: 21 i 28 marca 2019
Finał: 3 i 10 kwietnia 2019

Copyright © 2012 Energa Toruń. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: